TSSP4P38
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TSSP4P38
JLCPCB Part #
C3742778
Package
SIP-3
Description
-25℃~+85℃ 2.5V~5.5V 38kHz 45m 45° 700uA SIP-3 Infrared Remote Receiver (IRM) ROHS