TSAL6100UL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TSAL6100UL
Description
-40℃~+85℃ 1.35V、2.2V 100mA 160mW 5V 80mW/sr@100mA、1450mW/sr@1A 940nm ±10° - Infrared LED Emitters ROHS