TS53YL503MR10
MFR.Part #
TS53YL503MR10
JLCPCB Part #
C5803881
Package
SMD-3P,5x5mm
Description
1 250mW 50kΩ ±100ppm/℃ ±20% SMD-3P,5x5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS