TS53YL501MR10
MFR.Part #
TS53YL501MR10
JLCPCB Part #
C5987982
Package
SMD,5x5mm
Description
1 250mW 500Ω ±100ppm/℃ ±20% SMD,5x5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS