TS53YL203MR10
MFR.Part #
TS53YL203MR10
JLCPCB Part #
C6290859
Package
SMD,5x5mm
Description
1 20kΩ 250mW ±100ppm/℃ ±20% SMD,5x5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS