TR8M336M6R3C1500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TR8M336M6R3C1500
JLCPCB Part #
C1953602
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 33uF 6.3V ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS