TR3A156K004C1500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TR3A156K004C1500
JLCPCB Part #
C1956326
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 15uF 4V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS