TR20X500MFNES
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TR20X500MFNES
Description
-55℃~+125℃ 2W 500MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS