TR05D1M50FKES
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TR05D1M50FKES
Description
-55℃~+125℃ 1.5MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS