TNPW12109K53BETA
MFR.Part #
TNPW12109K53BETA
JLCPCB Part #
C4029272
Description
-55℃~+125℃ 333mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount