TNPW121088K7BETA
MFR.Part #
TNPW121088K7BETA
JLCPCB Part #
C4188062
Description
-55℃~+125℃ 333mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount