TNPW1210649KBEEN
MFR.Part #
TNPW1210649KBEEN
JLCPCB Part #
C4334252
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 333mW 649kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS