TNPW121051R0FHEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW121051R0FHEA
JLCPCB Part #
C1719845
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 51Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS