TNPW121051K1BETA
MFR.Part #
TNPW121051K1BETA
JLCPCB Part #
C4134161
Description
-55℃~+125℃ 333mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount