TNPW1210348KFHTA
MFR.Part #
TNPW1210348KFHTA
JLCPCB Part #
C1727473
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 200V 333mW 348kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount