TNPW12068K16BYEA
MFR.Part #
TNPW12068K16BYEA
JLCPCB Part #
C1730189
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 8.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS