TNPW1206887RBYEA
MFR.Part #
TNPW1206887RBYEA
JLCPCB Part #
C4322635
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS