TNPW1206576RBETY
MFR.Part #
TNPW1206576RBETY
JLCPCB Part #
C4104702
Description
-55℃~+125℃ 250mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount