TNPW120651K1BEEN
MFR.Part #
TNPW120651K1BEEN
JLCPCB Part #
C1724594
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS