TNPW12064K87BETY
MFR.Part #
TNPW12064K87BETY
JLCPCB Part #
C3950270
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount