TNPW12064K22BETY
MFR.Part #
TNPW12064K22BETY
JLCPCB Part #
C3938624
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount