TNPW1206499RBYEA
MFR.Part #
TNPW1206499RBYEA
JLCPCB Part #
C1728167
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS