TNPW120647R0BYEA
MFR.Part #
TNPW120647R0BYEA
JLCPCB Part #
C4173505
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS