TNPW120645K9BYEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW120645K9BYEA
JLCPCB Part #
C1728244
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 45.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS