TNPW1206442KBYEA
MFR.Part #
TNPW1206442KBYEA
JLCPCB Part #
C4146893
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS