TNPW12063K90BYEA
MFR.Part #
TNPW12063K90BYEA
JLCPCB Part #
C3962398
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS