TNPW12063K83BYEA
MFR.Part #
TNPW12063K83BYEA
JLCPCB Part #
C1728381
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.83kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS