TNPW12063K83BETY
MFR.Part #
TNPW12063K83BETY
JLCPCB Part #
C3954424
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount