TNPW12063K36BETY
MFR.Part #
TNPW12063K36BETY
JLCPCB Part #
C4145537
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount