TNPW1206348RBYEA
MFR.Part #
TNPW1206348RBYEA
JLCPCB Part #
C1728542
Description
-55℃~+155℃ 200V 348Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS