TNPW12062K61BYEA
MFR.Part #
TNPW12062K61BYEA
JLCPCB Part #
C1728545
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS