TNPW120624K9BXEN
MFR.Part #
TNPW120624K9BXEN
JLCPCB Part #
C4028875
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS