TNPW120620K0BXEN
MFR.Part #
TNPW120620K0BXEN
JLCPCB Part #
C3964209
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS