TNPW12061K74BYEA
MFR.Part #
TNPW12061K74BYEA
JLCPCB Part #
C1728696
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS