TNPW12061K54DEEA
MFR.Part #
TNPW12061K54DEEA
JLCPCB Part #
C1713975
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS