TNPW12061K18BXCN
MFR.Part #
TNPW12061K18BXCN
JLCPCB Part #
C4173307
Description
-55℃~+125℃ 1.18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount