TNPW12061K07BXTA
MFR.Part #
TNPW12061K07BXTA
JLCPCB Part #
C4175357
Description
-55℃~+125℃ 1.07kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount