TNPW1206110KBYEA
MFR.Part #
TNPW1206110KBYEA
JLCPCB Part #
C4323237
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS