TNPW080575R0BHTA
MFR.Part #
TNPW080575R0BHTA
JLCPCB Part #
C1718709
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount