TNPW08056K19BETY
MFR.Part #
TNPW08056K19BETY
JLCPCB Part #
C1357286
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount