TNPW080568K0BETA
MFR.Part #
TNPW080568K0BETA
JLCPCB Part #
C1722571
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount