TNPW080564K2BETY
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW080564K2BETY
JLCPCB Part #
C4075345
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 64.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount