TNPW08055K42BETY
MFR.Part #
TNPW08055K42BETY
JLCPCB Part #
C1357157
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 5.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount