TNPW080556K9BETY
MFR.Part #
TNPW080556K9BETY
JLCPCB Part #
C1357146
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 56.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount