TNPW08054K70BETY
MFR.Part #
TNPW08054K70BETY
JLCPCB Part #
C1357329
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount