TNPW0805402RBYTA
MFR.Part #
TNPW0805402RBYTA
JLCPCB Part #
C4257482
Description
-55℃~+125℃ 125mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount