TNPW080535K7BYEA
MFR.Part #
TNPW080535K7BYEA
JLCPCB Part #
C1720456
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS