TNPW0805357RBEEN
MFR.Part #
TNPW0805357RBEEN
JLCPCB Part #
C3920974
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS