TNPW0805336RBETY
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW0805336RBETY
JLCPCB Part #
C1357397
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 336Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount