TNPW080530R9BETA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW080530R9BETA
JLCPCB Part #
C1722709
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 30.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount